wtorek, 10 lutego 2015

6# Zmiany

U mnie życie nabiera kolorów, zaczynają się kolosalne zmiany, których jednak trochę się boję. Zależy to bardzo od moich umiejętności, lub ich braku, w siodle. Coraz rzadziej niestety robię zdjęcia, warunki pogodowe i co za tym idzie błoto na ujeżdżalniach nie pozwalają na efektowny trening, a co za tym idzie, dobre zdjęcia. Jednak udało mi się pstryknąć parę :)