PHOTO OF MY MIND

środa, 29 kwietnia 2015

8#Julka i Raban

Wczoraj zupełnie przypadkowo udało się mi i Julce pojeździć,
Jako, że dawno nie robiłam zdjęć to popstrykałam Julce parę fotek :)


Autor: Unknown o 04:02 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (8)
    • ▼  kwietnia (1)
      • 8#Julka i Raban
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (5)
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.