sobota, 3 stycznia 2015

2# Pierwsze odwiedziny stajni z aparatem

Dziś miałam ambitne plany trochę pobawić się z aparatem w stajni, plener to jest to, niestety żeby robić zdjęcia, ktoś powinien pamiętać naładować akumulator wcześniej. Na szczęście na słabej baterii też dało radę i trochę popstrykałam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz