PHOTO OF MY MIND
sobota, 3 stycznia 2015
2# Pierwsze odwiedziny stajni z aparatem
Dziś miałam ambitne plany trochę pobawić się z aparatem w stajni, plener to jest to, niestety żeby robić zdjęcia, ktoś powinien pamiętać naładować akumulator wcześniej. Na szczęście na słabej baterii też dało radę i trochę popstrykałam :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz